Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Panele podłogowe laminowane

Najnowsza kolekcja KronoOriginal® to odzwierciedlenie nowych trendów w wykończeniu wnętrz. Kolekcję wyróżniają nowe struktury powierzchni inspirowane przez czołowych projektantów. Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych produktów, tworząc nowe, niepowtarzalne dekory o idealnie dobranych fakturach drewna i kamienia.

Wodoodporne kolekcje Atlantic marki KronoOriginal® wyróżnia specjalna kompozycja spoiwa, dzięki czemu panele posiadają zwiększoną odporność na wilgoć. 

Podłogi z kolekcji Atlantic posiadają technologię MO.RE charakteryzującą się spęcznieniem płyty ≤ 10% (zg.z DIN EN 317) dzięki temu są bardziej odporne na działanie wody niż standardowe podłogi laminowane (≤ 18 % zg. z DIN 13329). Technologia MO.RE zapewnia aż 48 godzin ochrony przed rozlaną wodą.

Wszystkie podłogi KronoOriginal® są przyjazne dla środowiska, wykonane w 90% z drewna pozyskiwanego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Co więcej, cały łańcuch produkcyjny – od surowców po gotowy produkt – został certyfikowany i jest regularnie kontrolowany przez niezależnych ekspertów, co zapewnia spokój i ochronę naszego środowiska.

 

Znaleziono: 35 produktów
Sortuj: