Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

CDO - Płyty fornirowane
CDO - Płyty fornirowane
CDO - Płyty fornirowane

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową z 14-letnim doświadczeniem, wiemy jak ważny jest Klient. Dlatego też stawiamy go na pierwszym miejscu. Produkujemy płyty fornirowane w gatunkach europejskich, amerykańskich, egzotycznych i modyfikowanych na wszystkich dostępnych nośnikach (płyta wiórowa, mdf, hdf, sklejka stolarska).


Płyty fornirowane to naturalne piękno inspirowane profesjonalną kolekcją.

W CDO można wybierać spośród 250 gatunków oklein naturalnych i modyfikowanych a następnie zamówić wyprodukowanie z nich płyty fornirowanane.


Od stycznia 2019 r firma CDO została dostawcą kwalifikowanym do strefy płyt. Naszym celem jest wrożyć do sprzedaży i jednocześnie udostępnić płytę fornirowaną dla wszystkich stolarzy z całej polski czyli wszystkim klientom srefy płyt, z programu magazynowego.
CDO- Centrum Drewna i Oklein z podkrakowskiego Izdebnika stworzyła największą w Polsce ekspozycję oklein z całego świata. Oprócz tego, że okleiny te są dystrybuowane za pomocą własnych oddziałów w Rzeszowie, Radomsku czy Lublinie to także produkuje się z nich powstające w CDO płyty fornirowane.
Firma jest producentem płyty fornirowanch- produkuje od początku działalności firmy czyli od 2005 roku jednak obecnie produkuje płyty fornirowane już szlifowane wielkoformatowe o maksymalnym wymiarze (2800/2070),
Fornirujemy na płytach MDF, HDF, wiórowych,ognioodpornych, sklejkach, płytach stolarskich oraz sklejkach giętych , we wszystkich standardowych grubościach.
Jako dostawca kwalifikowany do strefy płyt firma CDO stworzyła tzw. program magazynowy króry składa się z osiemnastu gatunków najbardziej rotacyjnych płyt fornirowanych.
Dziewięć z nich to płyty fornirowane okleiną naturalną a kolejne dziewięć okleiną modyfikowaną. Do wszystkich płyt fornirowanych są dostępne są także obrzeża 0,6mm oraz 1,5mm
Dla wszystkich hurtowni strefy płyt przygotowane są ekspozytory
z próbkami płyt fornirowanych na których prezentujemy osiemnaście gatunków