Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Blat kuchenny Andromeda Czarna K218 GM

Nr kat.:
BABS1K218GM-38E1
Marka:
Kronodesign
Kolekcja:
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 10 dni
201,77 zł za m2
Cena za sztukę: 525,21 zł VAT (23%)


Blat kuchenny Andromeda Czarna K218 GM to blat w macie z wyróżniającymi się, błyszczącymi drobinkami. W zależności od oświetlenia drobinki rozbłyskują na całej powierzchni blatu, stanowiąc dodatkową ozdobę. Czarny blat można łączyć praktycznie z wszystkimi kolorami. Andromeda Czarna K218 GM pięknie wygląda z dekorami w głębokim macie. Lubisz wnętrza w stylu black & white ? Płyta w głębokim macie Feelness Biel Alpejska 8685 będzie prezentować się wspaniale. Nowoczesność blatu podkreśla dodatkowo prosta krawędź wykończona obrzeżem ABS. Blaty wykonane są z płyty wiórowej i pokryte laminatem HPL, który jest bardzo trwały. Blat nie wymaga szczególnej konserwacji, jest prosty do utrzymania w czystości, jednakże należy zachować podstawowe zasady użytkowania, aby nie uległ zniszczeniu.  

Struktura

Struktura
Glitter Matt (GM)

Specyfikacja

Blaty kuchenne
Blaty kuchenne
Tak
Łatwe w czyszczeniu
Łatwe w czyszczeniu
Tak
Higieniczne
Higieniczne
Tak

Prawidłowe zamontowanie blatu jest niezmiernie ważne, jeśli nie chcemy, aby szybko uległ zniszczeniu. Nieumiejętnie połączenie ze sobą blatów prowadzi do ich uszkodzenia w trakcie użytkowania - zobacz jak zrobić to fachowo

Jeśli chcesz uniknąć szybkiej wymiany dopiero co zamontowanego blatu w kuchni, dopilnuj, aby montaż odbył się prawidłowo a krawędzie zostały zabezpieczone od zalania wodą.