Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

O nas

Strefa Płyt - Sieć autoryzowanych punktów sprzedaży produktów Kronospan

Kronospan to światowy producent materiałów do produkcji mebli. Organizacja prowadzi działalność produkcyjną w 22 krajach Europy, w Stanach Zjednoczonych i Chinach, łącznie w ponad 40 fabrykach.

W Polsce Kronospan działa w ośmiu lokalizacjach. 

Bez nazwy-2.jpg
  1. Szczecinek 
  2. Poznań 
  3. Pustków 
  4. Mielec  
  5. Rudawa 
  6. Szczecin 
  7. Strzelce Opolskie 
  8. Jasło 

Dzięki swojemu potencjałowi, organizacja stale się rozwija, angażując się w innowacyjne projekty - jednym z nich jest projekt  “STREFA PŁYT”.

Strefa Płyt to sieć dystrybucji produktów Kronospan w całej Polsce. Strefa Płyt to miejsce, gdzie połączyliśmy naszą pasję do meblarstwa z najwyższą jakością oferowanych produktów oraz usług.

„STREFA PŁYT” to projekt franczyzowy oparty o wyspecjalizowane firmy działające pod wspólną marką i tworzące jednolitą sieć sprzedaży materiałów do produkcji mebli oraz zapewniające profesjonalne usługi stolarskie.

Nasi Partnerzy na podstawie Umowy Franczyzowej prowadzą Autoryzowane Punkty Strefy Płyt, czyli wyspecjalizowane placówki handlowo-usługowe.

Czołowym dostawcą asortymentu do sieci STREFA PŁYT jest Kronospan. Naszym kontrahentom dajemy możliwość zbudowania bardzo konkurencyjnej oferty.

Oprócz podstawowej palety produktów Autoryzowane Punkty „Strefy Płyt” oferują również obrzeża i fronty meblowe, okucia techniczne, systemy przesuwane oraz pełen zakres różnorodnych akcesoriów meblowych wykorzystywanych przy pracach stolarskich.

Aby zapewnić naszym kontrahentom atrakcyjne warunki cenowe Kronospan nawiązuje stałą współpracę z dostawcami asortymentu uzupełniającego.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta to coś, co wyróżnia Autoryzowane Punkty „STREFY PŁYT” spośród pozostałych konkurentów.

Zakres świadczonych usług w ramach sieci obejmuje realizację wszelkich prac związanych z przygotowaniem płyt meblowych oraz konfekcją akcesoriów, co w praktyce oznacza: rozkrój i cięcie płyt na odpowiednie formaty, okleinowanie, wykonanie wierceń, kompletowanie elementów złącznych i okuć. Wykwalifikowany i przeszkolony personel oraz nowoczesne urządzenia techniczne zapewniają wysoką jakość obsługi klientów sieci „STREFA PŁYT”.

Utrzymywanie stanów magazynowych na odpowiednim poziomie umożliwiającym szybką realizację zamówień, duża dostępność produktów a także usługi transportowe dające możliwość dostawy do klienta są podstawą dobrej współpracy.

STREFA PŁYT w ciągu kilku lat urosła do rangi ogólnopolskiej sieci sprzedaży liczącej dziś 120 firm na terenie całej Polski. 

KronoArt_thumb.jpg [83.82 KB]Kronodesign – materiały do produkcji mebli
KB_baner_maly.jpg [49.53 KB] Kronobuild – materiały konstrukcyjne dla budownictwa
KO_baner_maly.jpg [38.67 KB]Kronooriginal – materiały i akcesoria  wykończeniowe – podłogi
KA_baner_maly.jpg [37.67 KB]Kronoart – panele elewacyjne

 


STREFA PŁYT” jest przedsięwzięciem stanowiącym celną odpowiedź na rosnące wymagania i potrzeby rynku usług meblarskich i stolarskich, który musi dziś sprostać coraz bardziej wymagającym potrzebom konsumentów.