Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Kronospan KO Sp. z.o.o.

Zakład w Strzelcach Opolskich

Zakład Kronospan KO w Strzelcach Opolskich

Zakład Kronospan KO w Strzelcach Opolskich jest jednym z 12 zakładów Kronospan na świecie, produkujących podłogi. Zainstalowano tu nowoczesną linię lakierniczą do nadruku wysokiej rozdzielczości oraz uszlachetniania powierzchni polimerami. Głównym profilem jest produkcja materiałów wykończeniowych dla sektora DIY: podłóg laminowanych, winylowych oraz lakierowanych, a także paneli ściennych oraz listew. Zakład produkuje również płyty MDF oraz płyty lakierowane MDF w wysokim połysku.
Fabryka W Strzelcach rozpoczęła działalność na przełomie 2008 i 2009 na terenach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

 

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2021, poz. 1941 ze zm. Dz. U. 2022, poz. 974). informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz że nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.