Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Płyta meblowa laminowana Dąb Hudson Amaretto K530 HU

Nr kat.:
PLK530HU2-18A
Marka:
Kronodesign
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 10 dni
73,21 zł za m2
Cena za sztukę: 424,35 zł VAT (23%)


Dąb Hudson Amaretto K530 HU jest jednym z najpiękniejszych dekorów w naszej kolekcji. Naturalny kolor dębu idealnie sprawdzi się w wielu stylach wnętrz. Łatwo połączyć go w harmonijną całość z innymi kolorami. A kolor, to we wnętrzach jeden z najsilniejszych trendów w tym roku. Barwa tworzy we wnętrzu klimat, uspokaja lub pobudza do działania. Meble wykonane z płyty meblowej Dąb Hudson Amaretto K530 HU są bardzo eleganckie i stylowe. W tym roku modna kuchnia, to połączenie naturalnych barw z akcentami radosnego koloru żółtego i jego odcieni, zgaszonych oliwek i przygaszonych błękitów. W naszej kolekcji znajdziesz wszystkie te kolory. 

Płyta meblowa laminowana jest podstawowym materiałem do produkcji mebli, ale stosuje się ją także jako materiał wykończeniowy do dekoracji wnętrz. Płyta wykonana jest z płyty wiórowej uszlachetnionej  papierem dekoracyjnym. Materiał jest prosty w obróbce oraz łatwy w czyszczeniu. Do tego celu wystarczy czysta, miękka ściereczka, zanurzona w wodzie z delikatnym płynem myjącym. Potem taką powierzchnię wystarczy wytrzeć do sucha.

Aby pomóc Ci zrealizować wymarzone wnętrze, mamy w ofercie usługę cięcia płyt na wymiar. Wystarczy nacisnąć przycisk „zamów na wymiar”, wprowadzić przygotowane wymiary, na które chcesz pociąć płytę, a my ją potniemy i dostarczymy. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i szybko zrealizujesz swój pomysł na wymarzone meble.

Struktura

Struktura
Hudson Oak (HU)

Specyfikacja

Fronty
Fronty
Tak
Łatwe w utrzymaniu
Łatwe w utrzymaniu
Tak

Maciej Pertkiewicz i Artur Witkowski prezentują jak wykonać prostą szafę i biurko  - obejrzyj i zrób to sam !

 

Zobacz produkt w inspiracji