Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Płyta meblowa laminowana Kasztan Arvadonna Kamienny K531 AD

Nr kat.:
PLK531AD2-18A
Marka:
Kronodesign
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 10 dni
73,21 zł za m2
Cena za sztukę: 424,35 zł VAT (23%)


Kasztan Arvadonna Kamienny K531 AD to płyta meblowa w strukturze synchronicznej, która odwzorowuje w idealny sposób usłojenie i strukturę naturalnego drewna. Struktura pokrywa się z rysunkiem usłojenia. Także w dotyku przypomina drewno. To kolor i struktura stworzona do kuchni w stylu loftowym, w której królują surowe, naturalne materiały. Meble są nowoczesne, geometryczne i wykonane są w sposób perfekcyjny. W kuchni w stylu lofotowym musisz ograniczyć paletę barw do trzech. Skup się na czerni, bieli i odcieniach szarości. To one tworzą atmosferę luksusowej nowoczesności. Jeśli zastanawiasz się, czy taki styl pasuje do małej kuchni, odpowiadamy – tak, pasuje. Ograniczona paleta kolorów sprawi, że twoje wnętrze wyda się optycznie większe. W jaki sposób? Styl loftowy charakteryzuje się pewną surowością, która wynika z niewielu barw, prostych mebli, małej liczby dodatków, skupia się na detalach i doskonałym wykończeniu. Takie uporządkowane wnętrze, naturalnie staje się dla oka większe.

Cudowny kolor płyty meblowej Kasztan Arvadonna Kamienny K531 AD  doskonale pasuje do wykonania szafek mebli do kuchni w stylu loftowym. Szarość pięknie łączy się z innymi kolorami, wprowadza do wnętrza spokój, harmonię. W takim wnętrzu będziesz spędzał całe dnie na rozmowach i wspólnym spędzaniu czasu, przy pysznych posiłkach.

Materiał doskonale nadaje się do wykonania frontów szafek kuchennych, również dlatego, że jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Wystarczy przetrzeć go miękką szmatką, zwilżoną wodą z odrobiną delikatnego środka myjącego, a następnie wytrzeć do sucha np. papierowym ręcznikiem. Wycierając płytę zgodnie z kierunkiem struktury unikniesz smug. W ten sposób fronty będą cieszyć oko wiele lat. Płyta wiórowa laminowana, dzięki temu, że wykonana jest na bazie płyty wiórowej, jest łatwa w obróbce i zachowuje swoje parametry fizykomechanicznych. To materiał piękny, trwały, odporny i funkcjonalny. Dodatkowo mamy dla Ciebie w ofercie usługę cięcia płyty na wymiar. Klikając w button „zamów na wymiar”, wpiszesz wymiary, na które chcesz mieć pociętą płytę. W prosty sposób przygotujemy dla Ciebie płyty, z których wykonasz swoje np. zaprojektowanie na wymiar meble kuchenne.

 

Struktura

Struktura
Arvadonna (AD)

Specyfikacja

Fronty
Fronty
Tak
Łatwe w utrzymaniu
Łatwe w utrzymaniu
Tak

Na naszej stronie jest możliwość zamówienie płyty na wymiar. Przy użyciu prostych narzędzi sam możesz wykonać szafę i biurko