Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Blaty kuchenne, robocze do kuchni

Panel podłogowy wodoszczelny Dąb Barley R131

Szeroka oferta blatów roboczych do kuchni od Kronospan idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb i gustów każdego klienta. U nas znajdziesz blaty Postforming, ABS, blaty Slim Line oraz blaty kuchenne z drewna litego.

Znaleziono: 1 produkt
Sortuj:

Blaty robocze do kuchni

Oferta blatów kuchennych Kronospan to kilka zupełnie różnych rodzajów produktów. Dzięki tak rozbudowanej ofercie możemy oferować różne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustów - blaty produkowane w technologii postforming, czyli płyta wiórowa pokryta wysokogatunkowym laminatem HPL, blaty ABS z prostą krawędzią wykończone obrzeżem ABS, cienkie blaty Slim Line - płyty kompaktowe z monochromatycznym rdzeniem o gr. 12 mm oraz płyty klejone z drewna litego będące jednowarstwowymi płytami wykonanymi z drewna dębowego lub bukowego. 

Kronospan, jako lider w produkcji innowacyjnych materiałów budowlanych jak i sklep z blatami kuchennymi, prezentuje wysokiej jakości blaty do kuchni, które doskonale łączą estetykę z funkcjonalnością oraz łatwość montażu z trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy wszechstronne rozwiązania, od tradycyjnych po nowoczesne dekory, zaspokajając tym samym różnorodne potrzeby klientów. Nasze blaty kuchenne wykorzystywane są nie tylko jako blat roboczy kuchenny, ale również jako eleganckie i wyrafinowane uzupełnienie wystroju salonu, gdzie blaty Slim Line mogę pełnić funkcję stołów, stolików kawowych czy półek.

W odcieniu tego samego dekoru mogą występować niewielkie różnice kolorystyczne wynikające z różnych partii produkcyjnych, co nie stanowi wady produktu. Zdjęcia na stronie www dekorów mają charakter poglądowy i mogą się różnić od oryginalnego produktu.

# blaty kuchenne # blaty kuchenne postforming # cienkie blaty kuchenne