Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Blat kuchenny Beton Czarny K353 RT

Nr kat.:
BABS1K353RT-38E1
Marka:
Kronodesign
Grubość (mm):
Wymiary:
Dostępne od ręki
Przybliżony czas wysyłki: 10 dni
161,42 zł za m2
201,77 zł za m2
(cena regularna)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 161.42 zł
Cena za sztukę: 420,17 zł VAT (23%)


Blat kuchenny Beton Czarny K353 RT w kolorze nasyconej, węglowej czerni, idealnie odwzorowujący strukturę betonu. Taki czarny blat w twojej kuchni będzie szykownym, luksusowym i nowoczesnym elementem, który z pewnością przykuje uwagę. Jakie fronty meblowe wybrać do czarnego blatu? Możliwości są praktycznie nieograniczone. Połączenie bieli z czernią-  ten zestaw pozwoli stworzyć piękne, ponadczasowe i nowoczesne wnętrze. Nic nie przebije tej klasycznej biało – czarnej elegancji. W połączeniu z frontami imitującymi drewno stworzymy elegancką kuchnię. Tym, co dodatkowo wzmacnia nowoczesny wygląd blatu, jest jego prosta krawędź z obrzeżem ABS o grubości 1,5 mm. Nadaje mu ona modną obecnie formę. Blat kuchenny Beton Czarny K353 RT to materiał prosty w montażu, który idealnie sprawdzi się, jako blat kuchenny, blat na wyspę kuchenną, blat roboczy lub blat na stół.

Jak dbać o czarny blat? Do utrzymania powierzchni blatu w czystości wystarczy miękka chłonna ściereczka bądź gąbka, zwilżona wodą z dodatkiem mydła lub płynu do mycia naczyń. Rozlane płyny wycieraj z niego natychmiast do sucha. Nie przesuwaj po nim ciężkich naczyń, używaj deski do krojenia, a pod gorące naczynia, które dopiero co wyciągnąłeś z piekarnika lub ściągnąłeś z kuchenki, używaj podstawki lub maty, specjalne do tego celu przystosowanych. 

Jeśli nadal zastanawiasz się jakie fronty do czarnego blatu wybrać, my polecamy połączenie blatu kuchennego Beton Czarny K353 RT z meblami kuchennymi w kolorze:

- Płyta meblowa laminowana Kasztan Arvadonna Kamienny K531 AD

Płyta meblowa laminowana Dąb Hudson Amaretto K530 HU

Płyta meblowa laminowana Dąb Hudson Złoty K529 HU

 

 

 

 

 

Struktura

Struktura
Rust (RT)

Specyfikacja

Blaty kuchenne
Blaty kuchenne
Tak
Łatwe w czyszczeniu
Łatwe w czyszczeniu
Tak
Higieniczne
Higieniczne
Tak

Dobrze wykonany montaż blatu jest bardzo ważny, jeśli zależy nam, aby blat zniszczył się szybko. Niepoprawnie wykonane łączenie blatów jest przyczyną  ich uszkodzenia podczas codziennego użytkowania kuchni - sprawdź jak zrobić to profesjonalnie

Jeśli chcesz uniknąć kłopotów i wymiany blatu, zadbaj o to, aby montaż zlewu został wykonany poprawnie a krawędzie zostały dobrze zaizolowane. W okolicy zlewu bywa zazwyczaj mokro, jeśli woda dostanie się do surowych krawędzi blatu, blat ulegnie wybrzuszeniu, czego nie da się już naprawić