Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

1920x640_578729914.jpg
CENTRUM STOLARSKIE RAWA
CENTRUM STOLARSKIE RAWA
Księże Domki 41
96-200 Rawa Mazowiecka
tel.: 690 926 090
Godziny otwarcia:
Pn:
07:00 - 17:00
Wt:
07:00 - 17:00
Śr:
07:00 - 17:00
Cz:
07:00 - 17:00
Pt:
07:00 - 17:00
So:
08:00 - 14:00
Strefa Płyt Rawa Mazowiecka

Z branżą meblarską związani jesteśmy od ponad 20 lat.
Od 2016 roku prowadzimy autoryzowany punkt sprzedaży Strefy Płyt Kronospan. Zapewniamy zaopatrzenie i kompleksową obsługę zarówno zakładów stolarskich, fabryk mebli jak i klientów indywidualnych. Służymy doradztwem i pomocą technologa.
W swojej ofercie posiadamy wszystkie produkty niezbędne dla meblarstwa: płyty meblowe, blaty, obrzeża, uchwyty, akcesoria meblowe, fronty meblowe, wyposażenie szafek kuchennych, szaf i garderób oraz drzwi do szaf przesuwnych wykonywane na wymiar.
To co nas wyróżnia spośród innych hurtowni to szeroki wachlarz świadczonych usług stolarskich.

Oferujemy usługi w zakresie :
- rozkrój płyt ( cięcie prostoliniowe i krzywoliniowe)
- frezowanie
- wiercenie
- okleinowanie
- produkcja gotowych formatek z płyty meblowej
- formatowanie blatów
- lakierowanie
- fornirowanie
- okuwanie drzwi do szaf przesuwnych

Usługi stolarskie wykonywane są na nowoczesnym parku maszynowym w postaci cecentrów obróbczych CNC takich jak: piły panelowe SCM, nesting SCM Accord, okleiniarka Stefani, wiertarki sterowane komputerowo czy pięcioosiowe centrum Uniteam.
Nasi Klienci mają możliwość zamawiania frontów i formatek fornirowanych oraz lakierowanych. Fronty lakierowane produkowane są na profesjonalnej, automatycznej linii lakierniczej CEFLA co zapewnia wysoką jakość powierzchni lakierniczej.

Dla wygody klientów wprowadziliśmy internetowy system do składania zamówień na cięcie i okleinowanie formatek meblowych - eRozrys . Dzięki temu klienci hurtowni mogą składać zamówienia on-line 24 godziny na dobę - formatyzowanie płyt i blatów odbywa się praktycznie z dnia na dzień.

Staramy się tworzyć dobre i długotrwałe relacje z naszymi klientami poprzez fachową i miłą obsługę . Do Państwa dyspozycji jest również nasz przedstawiciel handlowy.

Nasze usługi
  • Fachowa pomoc specjalisty
  • Cięcie płyt na wskazany wymiar
  • Usługi CNC