Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

1920x640_1163650855.jpg
MERKURY SIERADZ
MERKURY SIERADZ
5,0/5,0
Krakowskie Przedmieście 51
98-200 Sieradz
tel.: 734 422 633
tel.: 43 822 05 78
Godziny otwarcia:
Pn:
07:00 - 16:00
Wt:
07:00 - 16:00
Śr:
07:00 - 16:00
Cz:
07:00 - 16:00
Pt:
07:00 - 16:00
Strefa Płyt Sieradz

Firma Merkury powstała w 1999r. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się produkcją mebli oraz szaf z drzwiami przesuwanymi.

W roku 2002 wprowadziliśmy do oferty szkło wykorzystywane w meblarstwie. Wraz ze wzrostem popytu sprzedaży szkła narodził się pomysł uruchomienia drugiej gałęzi działalności - sprzedaży detalicznej i hurtowej materiałów do produkcji mebli.
W 2004 roku otworzyliśmy pierwszy sklep, w którym sprzedawaliśmy narzędzia i artykuły meblarskie. Rynek szybko zweryfikował potrzeby i na początku 2005 roku w ofercie firmy Merkury pojawiły się elektronarzędzia, lekkie maszyny budowlane i narzędzia spalinowe.

Aby zwiększyć sprzedaż okuć meblarskich i budowlanych otorzyliśmy w 2006 roku hurtownię płyt melaninowanych, blatów, płyt MDF, HDF, OSB.
Obecnie firma Merkury posiada cztery główne profile swojej działalności:
• produkcja mebli
• usługi cięcia i oklejania
• hurtownia płyt meblowych, blatów oraz materiałów do produkcji mebli
• sklep z narzędziami, elektronarzędziami
• sklep z artykułami metalowymi, ściernymi itp.
Oferujemy usługę cięcia zakupionego przez państwa materiału.
Realizujemy ją za pomocą profesjonalnej pilarki panelowej Felder FORMAT-4, pozwalającej ciąć materiał z dokładnością do 0,1 mm.W pełni skomputeryzowana, daje możliwość wykonywania optymalnych rozkrojów przy minimalnych stratach płyty. Mobilny stół z poduszka powietrzną zabezpiecza płyty przed uszkodzeniem i porysowaniem. Łatwa obsługa znacznie przyspiesza realizację zleceń dzieki czemu Mają Państwo niemal 100% pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane w terminie.

Wykonujemy docinanie na wymiar płyt meblowych (laminowanych, MDF, HDF, wiórowych) ; budowlanych ( pilśniowych, OSB); sklejek i blatów kuchennych oraz wykonywanie otworów pod płytę grzewczą i zlewozmywak. Usługi okleinowania świadczymy na profesjonalnej maszynie Felder 710 która dodatkowo posiada funkcję wstępnego frezowania okleinowanej krawędzi co powoduje wyższą estetykę wykonania.

Usluga okleinowanie płyt meblowych i blatów kuchennych obrzeżem ABS, PVC . Oklejamy płaszczyzny prostoliniowe i krzywoliniowe (o grubościach 0,5mm; 0,6 mm; 0,8 mm; 1,0 mm i 2,0 mm w szerokościach 22, 32, 42 )

Świadczymy usługi formatowania płyt, obróbki CNC, pogrubiania płyt oraz oklejania wąskich krawędzi obrzeżem PCV i ABS. Firma nasza gwarantuje najwyższy poziom usług.

Posiadamy program komputerowy do rozkroju płyt który polega na tym, iż na dowolnie zdefiniowanych arkuszach (płytach meblowych) zostają rozmieszczone poszczególne formatki (elementy) tak, by zostało jak najmniej niewykorzystanej powierzchni. Jesteśmy firmą produkcyjnąo-usługową.. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, stolarzy jak i do instytucji.
Dzięki temu, iż charakteryzujemy się cechami bardziej pracowni niż wielkiego zakładu produkcyjnego, każdego klienta traktujemy indywidualnie dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań.

Nasze meble budowane są od podstaw po konsultacji z klientem co powoduje, iż nasze meble mogą być wykonane w dowolnych, nietypowych wymiarach i kształtach, które zapewnią optymalną aranżację pomieszczeń, uwzględniając ich funkcjonalność i estetykę. Nasze działania obejmują wszystkie etapy produkcji mebli, czyli:
• Pomiar,
• Projekt i fachowa pomoc przy ergonomicznym i funkcjonalnym rozplanowaniu powierzchni,
• Wykonanie mebli,
• Transport,
• Profesjonalny i fachowy montaż.
Produkcja mebli kuchennych -
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli kuchennych - nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Projekt mebli dostosowujemy do dostępnej powierzchni i charakteru pomieszczeń oraz do oczekiwań klienta. Wykorzystując nasze doświadczenie tworzymy kuchnie cechujące się funkcjonalnością i przemyślanym działaniem.

Produkcja szaf -
Nie masz pomysłu na zaprojektowanie swojej szafy lub garderoby? Przyjdź do nas, a udzielimy ci fachowej porady, przedstawimy ci najnowsze trendy, wykonamy projekt i zrealizujemy twoje wymarzone zamówienie.

Nasze usługi
  • Cięcie płyt na wskazany wymiar
  • Dostawa towaru
  • Usługi CNC