Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

shutterstock_147381659_10.06.jpg
INTAR DOBRODZIEŃ
INTAR DOBRODZIEŃ
Opolska 36a
46-380 Dobrodzień
tel.: 343515210
Godziny otwarcia:
Pn:
08:00 - 16:00
Wt:
08:00 - 16:00
Śr:
08:00 - 16:00
Cz:
08:00 - 16:00
Pt:
08:00 - 16:00
INTAR Dobrodzień

Intar Sp. z o.o. jest wielooddziałowym przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją materiałów do produkcji mebli oraz elementów wykończenia wnętrz.
Firma powstała w 1992 w Ostrowie Wielkopolskim. Początkowo zajmowała się przede wszystkim sprzedażą hurtową płyt drewnopochodnych do zakładów meblarskich. Przez kolejne lata rozwijała sieć sprzedaży na terenie całej Polski. Dziś firma Intar zlokalizowana jest w 8 oddziałach: Ostrowie Wielkopolskim, Sycowie, Dobrodzieniu, Kępnie, Olsztynie, Krakowie, Wrocławiu i Kaliszu.
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz oczekiwaniom klientów firma stopniowo rozwijała swoją działalność o coraz bardziej zaawansowane usługi stolarskie oraz produkcję elementów i komponentów meblowych. Ostatnie lata charakteryzowały się dynamicznym rozwojem całej firmy, a w szczególności parku maszynowego. Powstały obszerne stolarnie wyposażone w wysokiej klasy maszyny stolarskie sterowane numerycznie m. in. piły panelowe z załadunkiem materiału firmy Holzma, okleiniarki wąskich krawędzi firmy OTT, centra obróbcze z nestingiem firmy Biesse, centra frezujące i wiercące firmy Weeke.
Dzięki tej inwestycji Intar znacząco podniósł swoje moce produkcyjne oraz uzyskał wzrost wydajności.

Intar Strefa Płyt w Dobrodzieniu
Decyzją Zarządu w 1993 roku w Dobrodzieniu otworzono jeden z ośmiu terenowych oddziałów firmy Intar Sp. z o.o. W odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek, w roku 2005 zmieniono lokalizację, tym samym zwiększając powierzchnię ekspozycyjno-biurową, produkcyjną i magazynową do 5 tys.m2.
W przestronnym Showroomie znajdą Państwo szeroką ofertę płyt meblowych, blatów i akcesoriów oferowaną przez naszą firmę. Dodatkowym atutem są ekspozycje mebli kuchennych, gdzie prezentujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania w meblarstwie. Ponadto ekspozycję wzbogacają oryginalne modele mebli - kuchnia i łazienka z okuciami marki Blum.
Showroom można odwiedzić samodzielnie lub z projektantem, by na bieżąco omówić projekt wnętrza.

Na naszą ofertę składają się towary najbardziej renomowanych firm branży materiałów do produkcji mebli tj.: płyty wiórowe surowe i laminowane, płyty wysokopołyskowe, płyty akrylowe, MDF surowy, MDF laminowany, HDF surowy, HDF lakierowany, płyty pilśniowe surowe i lakierowane, płyty OSB, oraz sklejki, laminaty i blaty kuchenne. Uzupełnieniem oferty są płyty budowlane Kronospan jak: OSB, P5, oraz MDF uodporniony ogniowo i wilgocio uodporniony. Poza tym oferujemy bogaty asortyment okuć i akcesoriów meblowych tj.: szuflady, zawiasy, systemy przesuwne, garderoby, elementy złączeniowe. Jesteśmy Autoryzowanym przedstawicielem firm Kronospan, Kaindl, Blum i Sevroll.

Nasza stolarnia wyposażona jest w 2 piły panelowe, 2 okleiniarki, centrum wiercąco-frezujące z możliwością oklejania krzywoliniowego oraz centrum wiercąco-frezujące BHX055. Przedmiotem działania stolarni jest obróbka płyt drewnopochodnych, w szczególności cięcie, oklejanie wąskich płaszczyzn, nawiercanie otworów we wszystkich płaszczyznach czy frezowanie. Dzięki centrum obróbczemu możemy realizować szeroko pojętą obróbkę formatek meblowych. Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu do projektowania mebli możemy wesprzeć Państwa w procesie tworzenia projektu i realizacji mebli na indywidualne zamówienie.

Towar dostarczamy korzystając z floty własnej, jak i współpracujących przewoźników.
Nasza wykwalifikowana kadra handlowców zapewnia doradztwo oraz pomoc przy wyborze produktów dostosowanych do potrzeb naszych klientów.
Dzięki długotrwałej obecności na rynku oraz współpracy z najlepszymi dostawcami jesteśmy w stanie zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu materiałów i technologii dla meblarstwa.

Nasze usługi
  • Fachowa pomoc specjalisty
  • Cięcie płyt na wskazany wymiar
  • Usługi CNC