Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

ABO GDAŃSK
ABO GDAŃSK
ABO GDAŃSK
Marynarki Polskiej 75A
80-405 Gdańsk
tel.: 58 344 06 06
Godziny otwarcia:
Pn:
08:00 - 16:00
Wt:
08:00 - 16:00
Śr:
08:00 - 16:00
Cz:
08:00 - 16:00
Pt:
08:00 - 16:00
So:
08:00 - 12:00
Strefa Płyt Gdańsk

TEN PUNKT REALIZUJE ZAMÓWIENIA ONLINE SKLEPU INTERNETOWEGO KRONOSFERA.PL

CIĘCIE PŁYT-
Oferujemy usługi cięcia płyt drewnopochodnych. Płyty formatowane są na dowolny wymiar podany
przez klienta (do 2760mm wzdłuż oraz 2030mm na szerokość). Formatowanie wykonujemy na nowoczesnej pile panelowej, co pozwala utrzymać stałe kąty oraz wysoką precyzję cięć. Poza wyjątkowymi sytuacjami, koszt cięcia elementów z arkusza płyty jest stały, niezależnie od ilości i wielkości ostatecznych formatek. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji ceny usługi.

W Gdańskim oddziale ABO istnieje możliwość cięcia oraz zakupu nawet jedynie części arkusza płyty meblowej (całość- 2800mm x 2070mm). Klient płaci jedynie za pas płyty z której wycięte zostaną zamówione elementy. Dzięki takiemu rozwiązaniu opłacalne może być zamówienie nawet bardzo małej ilości elementów- rozwiązanie bardzo korzystne zarówno dla stolarza, jak i klienta detalistycznego. Za dodatkową opłatą oferujemy również możliwość wycinania
elementów z zachowaniem „słoja”- ciągłości i spójności graficznej poszczególnych elementów.

OKLEJANIE KRAWĘDZI-
Wykonujemy usługi okleinowania krawędzi na wysoce wyspecjalizowanych maszynach. Oferujemy ogromny wachlarz obrzeży dostępnych na miejscu, w pełnym zakresie grubości oraz szerokości. Oklejana krawędź jest zawsze uprzednio frezowana, dzięki czemu powtarzalność i jakość przytwierdzenia obrzeża jest zawsze na wysokim poziomie. Wymiary formatek należy podawać więc „na gotowo”- wpisany wymiar będzie ostatecznym wymiarem formatki już po ewentualnym oklejaniu krawędzi.

WYCINANIE KSZTAŁTÓW-
Świadczymy usługi wykonywania prostych kształtów na formatkach wedle rysunku klienta. Koszt
usługi jest kwestią indywidualną, zależną od poziomu skomplikowania zamówienia. Służymy pomocą w doradztwie celem optymalizacji kosztów realizacji. Koszt usługi naliczany jest w roboczogodzinach pracy, a przy większych zamówieniach- uzgadniany z góry na partie.
Oferujemy również usługi wykonywania bardziej skomplikowanych kształtów za pomocą frezarki CNC. Maszyna, którą posiadamy może pracować w trzech osiach co daje duże możliwości wykonywania skomplikowanych projektów. W kwestii wielkości obrabianych elementów- nie ma ograniczeń co do maksymalnych wymiarów, frezarka jest w stanie poddać obróbce cały arkusz- to jest: 2800mm x 2070mm, frezowany element musi być natomiast nie mniejszy niż 500mm x 500mm.

WYKONYWANIE OTWORÓW-
Oferujemy usługę wykonania otworów pod zawiasy. Standardowo nawiercamy otwór pod puszkę 35mm. Na życzenie klienta możemy wykonać również niestandardowe zestawy otworów pod zawiasy. W kwestii wszelkich innych niestandardowych otworów (tj. nie pod zawiasy), kwestia
przyjęcia zamówienia do realizacji jest zależna od poziomu skomplikowania zamówienia, jak i samej
jego wielkości- prosimy o kontakt celem uzgodnienia szczegółów.

FREZOWANIE ORAZ FELCOWANIE-
Na życzenie klienta frezujemy oraz felcujemy elementy meblowe zgodnie z wymaganą specyfikacją.
Istnieje możliwość frezowania zarówno przed oklejaniem krawędzi, jak i po.
Świadczymy również usługi wykonywania wszelkiej maści frezów na płytach MDF pod lakierowanie, jak np.: ramki oraz podchwyty.

POGRUBIANIE ELEMENTÓW-
Świadczymy usługi pogrubiania płyt meblowych. Istnieje możliwość pogrubiania formatek za pomocą elementów o tych samych wymiarach, jak i za pomocą pasa. Możliwe jest dowolne łączenia ze sobą
wszelkich dostępnych grubości płyt.: 10mm, 12mm, 16mm, 18mm. Koszt usługi liczony jest w m2 klejonej powierzchni.


FOLDING HDF -
Wykonujemy „łączenie książkowe” płyt HDF. Tak pocięte i sklejone- składane płyty HDF pozwalają na
ogromną redukcję wielkości opakowań gotowych do złożenia zestawów meblowych. Po rozłożeniu tak
przygotowanych elementów linia ich łączenia jest możliwie minimalna.

Rekomendowani stolarze i projektanci

ABO GDAŃSK

Marynarki Polskiej 75A
80-405 Gdańsk
tel.: 58 344 06 06