Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

nagrody.jpg

Kronospan doceniony za działania na rzecz walki z COVID-19

Ambasador Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Takim wyróżnieniem doceniła Rada Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli wsparcie, które Kronospan przekazał na walkę z epidemią. Nagrody przyznano w tym roku pierwszy raz.

Uroczystość wręczenia Ambasadorów Meblarstwa odbędzie się 16 września podczas V Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego, który odbywa się w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wyróżnienie - Ambasador Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu - otrzymały firmy, które w sposób szczególny zaangażowały się w pomoc lokalnej społeczności w walce z koronawirusem.

Kronospan wspólnie z dyrekcjami poszczególnych szpitali w miastach, w których firma ma zakłady, ustalili czego szpitale potrzebują i taką pomoc im przekazano. Do lekarzy i pielęgniarek trafiały m.in. środki ochrony osobistej, płyny dezynfekujące, a szpitale zyskiwały nowy sprzęt.
- Epidemia, uświadomiła nam wszystkim jak bardzo bezbronni jesteśmy, jeśli walczymy z nią w pojedynkę – mówi Dagmara Mach, Członek Zarządu Kronospan Mielec. - Potrzeby lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i pozostałych pracowników szpitali z dnia na dzień przekroczyły możliwości placówek. Biznes kolejny raz swoim zaangażowaniem potwierdził, że na firmach można polegać – dodaje.

Działania Kronospan na polu biznesu i ochrony środowiska wielokrotnie doceniono. W 2020 roku firma otrzymał tytuł Ambasadora Polskiej Przedsiębiorczości oraz Fabryki Roku 2019. System ochrony powietrza UTWS doceniono w kategorii – Innowacja roku przez ogólnopolską kapitułę konkursu Top Builder. Akcję sadzenia drzew KronoDrzewko, którą firma prowadzi od 20 lat, we wszystkich swoich lokalizacjach, doceniła Międzynarodowa Kapituła Konkursu Przedsiębiorca Efektywny Surowcowo w 2018 roku, przyznając firmie Kronospan nagrodę w kategorii Eko - Hit. To tylko kilka przykładów wyróżnień i nagród, które Kronospan otrzymał za prowadzenie odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu.

Wsparcie lokalnej społeczności, jest jednym z naszych celów CSR. Działamy na wielu płaszczyznach i angażujemy się w wiele akcji od finansowania edukacji po wsparcie lokalnych i regionalnych samorządów oraz instytucji – mówi Joanna Jodłowska, Członek Zarządu Kronospan Polska.

nagrody.jpg [1.75 MB]

 


Najnowsze aktualności

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera

Schilsner - Dostawca kwalifikowany obrzeży meblowych

Jesteśmy polskim producentem obrzeży meblowych w technologii ABS i PP. Co wyróżnia nasz produkt spośród innych dostępnych na rynku? Każdy model obrzeża produkujemy pod konkretny model płyty meblowej, bez żadnych wyjątków. Daje to pewność, że meble, które wspólnie tworzymy z naszymi klientami będę wyglądały perfekcyjnie pod kątem dopasowania płyty meblowej z obrzeżem.

Nowy Dostawca Kwalifikowany - LCM GmBH

LcM GmbH zajmuje się opracowywaniem, testowaniem i ogólnoświatową dystrybucją środków chemicznych i rozwiązań systemowych do obróbki powierzchni i krawędzi.