Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

druk cyfrowy.jpg

Schilsner - Dostawca kwalifikowany obrzeży meblowych

Jesteśmy polskim producentem obrzeży meblowych w technologii ABS i PP. Co wyróżnia nasz produkt spośród innych dostępnych na rynku? Każdy model obrzeża produkujemy pod konkretny model płyty meblowej, bez żadnych wyjątków. Daje to pewność, że meble, które wspólnie tworzymy z naszymi klientami będę wyglądały perfekcyjnie pod kątem dopasowania płyty meblowej z obrzeżem.

Oprócz najpopularniejszych wzorów drewnopodobnych i unikolorowych, nie boimy się designerskich wyzwań i w kolekcji mamy również wiele fantazyjnych dekorów.

Nasze 3 zasady w produkcji obrzeży:

  1. Dekor obrzeża = Dekor płyty
  2. Struktura obrzeża = Struktura płyty
  3. Nazwa obrzeża = Nazwa płyty

Cyfrowe obrzeża, czyli realizacja tu i teraz

Technologia druku cyfrowego, to zupełnie nowa jakość na rynku meblarskim, którą może pochwalić się tylko kilka firm na świecie. Co daje druk cyfrowy obrzeży? Możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych wzorów, z którymi standardowy druk nie jest w stanie sobie poradzić.

W tej technologii istotny też jest czas realizacji, bo  od momentu otrzymania wzorca płyty błyskawicznie jesteśmy w stanie wypuścić na rynek nowe obrzeże, gdzie w standardowej produkcji trwa to nawet do kilku tygodni.

 


Najnowsze aktualności

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera

Kronospan doceniony za działania na rzecz walki z COVID-19

Ambasador Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Takim wyróżnieniem doceniła Rada Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli wsparcie, które Kronospan przekazał na walkę z epidemią. Nagrody przyznano w tym roku pierwszy raz.

Nowy Dostawca Kwalifikowany - LCM GmBH

LcM GmbH zajmuje się opracowywaniem, testowaniem i ogólnoświatową dystrybucją środków chemicznych i rozwiązań systemowych do obróbki powierzchni i krawędzi.