Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

LcM Leitbild.jpg

Nowy Dostawca Kwalifikowany - LCM GmBH

LcM GmbH zajmuje się opracowywaniem, testowaniem i ogólnoświatową dystrybucją środków chemicznych i rozwiązań systemowych do obróbki powierzchni i krawędzi. Osiągane wyniki reprezentują najwyższą jakość, zostały przetestowane w naszym firmowym laboratorium i wyznaczają nową drogę wydajnego przetwarzania drewna.

LcM GmbH jest innowacyjnym przedsiębiorstwem, które wychodząc od praktyki urosło do rangi stałego partnera branży przetwórstwa drewna na całym świecie. W swoich firmowych laboratoriach opracowujemy i testujemy środki chemiczne do obróbki powierzchni i krawędzi. Osobistą ambicją LcM jest osiąganie wyników na najwyższym poziomie i niezmienne przekazywanie pracownikom aktualnego stanu wiedzy.

LcM postrzega siebie jako usługodawcę zaopatrującego przemysł w produkty chemiczne wysokiej jakości. Wszystkie produkty i rozwiązania systemowe mają pomóc im w uzyskiwaniu perfekcyjnego rezultatu i w jednoczesnej optymalizacji kosztów po stronie klientów.

Obróbka krawędzi - to właśnie krawędzie decydują o jakości wyprodukowanego mebla. Tym ważniejsze jest nie tylko staranne wykonanie pracy pod względem samego rzemiosła, lecz także użycie właściwych komponentów. Mamy dla Państwa w zanadrzu nie tylko znakomite środki czyszczące, antyadhezyjne i ochronne, lecz służymy także naszą olbrzymią wiedzą praktyczną, dzięki której obróbka krawędzi kończy się pełnym sukcesem!

Kontakt: 

Michał Kukułka 501-465-215

 


Najnowsze aktualności

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera

Kronospan doceniony za działania na rzecz walki z COVID-19

Ambasador Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Takim wyróżnieniem doceniła Rada Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli wsparcie, które Kronospan przekazał na walkę z epidemią. Nagrody przyznano w tym roku pierwszy raz.

Schilsner - Dostawca kwalifikowany obrzeży meblowych

Jesteśmy polskim producentem obrzeży meblowych w technologii ABS i PP. Co wyróżnia nasz produkt spośród innych dostępnych na rynku? Każdy model obrzeża produkujemy pod konkretny model płyty meblowej, bez żadnych wyjątków. Daje to pewność, że meble, które wspólnie tworzymy z naszymi klientami będę wyglądały perfekcyjnie pod kątem dopasowania płyty meblowej z obrzeżem.