Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

LcM Leitbild.jpg

Nowy Dostawca Kwalifikowany - LCM GmBH

LcM GmbH zajmuje się opracowywaniem, testowaniem i ogólnoświatową dystrybucją środków chemicznych i rozwiązań systemowych do obróbki powierzchni i krawędzi. Osiągane wyniki reprezentują najwyższą jakość, zostały przetestowane w naszym firmowym laboratorium i wyznaczają nową drogę wydajnego przetwarzania drewna.

LcM GmbH jest innowacyjnym przedsiębiorstwem, które wychodząc od praktyki urosło do rangi stałego partnera branży przetwórstwa drewna na całym świecie. W swoich firmowych laboratoriach opracowujemy i testujemy środki chemiczne do obróbki powierzchni i krawędzi. Osobistą ambicją LcM jest osiąganie wyników na najwyższym poziomie i niezmienne przekazywanie pracownikom aktualnego stanu wiedzy.

LcM postrzega siebie jako usługodawcę zaopatrującego przemysł w produkty chemiczne wysokiej jakości. Wszystkie produkty i rozwiązania systemowe mają pomóc im w uzyskiwaniu perfekcyjnego rezultatu i w jednoczesnej optymalizacji kosztów po stronie klientów.

Obróbka krawędzi - to właśnie krawędzie decydują o jakości wyprodukowanego mebla. Tym ważniejsze jest nie tylko staranne wykonanie pracy pod względem samego rzemiosła, lecz także użycie właściwych komponentów. Mamy dla Państwa w zanadrzu nie tylko znakomite środki czyszczące, antyadhezyjne i ochronne, lecz służymy także naszą olbrzymią wiedzą praktyczną, dzięki której obróbka krawędzi kończy się pełnym sukcesem!

Kontakt: 

Michał Kukułka 501-465-215

 


Najnowsze aktualności

Kronospan doceniony za działania na rzecz walki z COVID-19

Ambasador Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Takim wyróżnieniem doceniła Rada Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli wsparcie, które Kronospan przekazał na walkę z epidemią. Nagrody przyznano w tym roku pierwszy raz.

Schilsner - Dostawca kwalifikowany obrzeży meblowych

Jesteśmy polskim producentem obrzeży meblowych w technologii ABS i PP. Co wyróżnia nasz produkt spośród innych dostępnych na rynku? Każdy model obrzeża produkujemy pod konkretny model płyty meblowej, bez żadnych wyjątków. Daje to pewność, że meble, które wspólnie tworzymy z naszymi klientami będę wyglądały perfekcyjnie pod kątem dopasowania płyty meblowej z obrzeżem.

Kronospan wraz ze Strefą Płyt Magmar w Mielcu wykonali kuchnię dla rodziny

Kronospan wraz ze Strefa Płyt Magmar w Mielcu wykonali kuchnię dla rodziny. Rodzina z Mielca otrzymała zaprojektowane meble oraz wyposażenie AGD.