Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

kuchnia 4.jpg

Kronospan wraz ze Strefą Płyt Magmar w Mielcu wykonali kuchnię dla rodziny

Kronospan wraz ze Strefa Płyt Magmar w Mielcu wykonali kuchnię dla rodziny.

Rodzina z Mielca otrzymała zaprojektowane meble oraz wyposażenie AGD.

Strefa Płyt Magmar zdecydowała się na udział w realizacji projektu, poznając historię rodziny, która potrzebowała pomocy.

Dotychczasowe życie rodziny nie należało do łatwych. Janina i Mateusz ( imiona zmienione) zmagają się z chorobą. Janina walczy z nowotworem a jej syn jest niepełnosprawny. Jakiś czas temu musieli wyprowadzić się ze swojego mieszkania, decydując się na inne, którego remont okazał się być bardzo drogi. Kronospan Mielec we współpracy ze Strefą Płyt Magmar  pomogli sfinansować remont kuchni.

Zaprojektowanie mebli nie należało do łatwych ponieważ pomieszczenie w jakim miała znajdywać się kuchnia było wysokie i bardzo wąskie. Wspólnie udało się znaleźć rozwiązanie i zamontowano meble kuchenne, które zapewniły wystarczające miejsce na przechowywanie. Ponieważ kuchnia projektowana była od podstaw można było pozwolić sobie na montaż mebli kuchennych i blatu w bardzo modnych w tym roku kolorach. W kuchni dominuje szarość, a całość jest idealnie przełamana blatem imitującym ciepłe i naturalne drewno.

Produkty potrzebne do kuchni czyli płytę meblową oraz blat zapewnił Kronospan Mielec. Do firmy Magmar należał pomysł, projekt oraz montaż i wykończenie mebli kuchennych. Kronospan Mielec i Magmar wspólnie zdecydowały się na zakupu sprzętu AGD.

Wszystkie kobiety, które każdego dnia mierzą się z czasem ciężką rzeczywistością są naszymi bohaterkami. – mówi Dagmara Mach, członek zarządu Kronospan Mielec. Kobiety jak Pani Janina są bardzo silne, pomimo, że podczas walki płacą swoim zdrowiem, rzadko się skarżą i proszą o pomoc. Skoro możemy pomóc w jakiś sposób, to chętnie tej pomocy udzielamy. Takie rodziny zasługują na szacunek i wsparcie. Rodzina brała udział od samego początku w projektowaniu mebli, a całości została wykonana z myślą o ich komforcie – dodaje

 

 


Najnowsze aktualności

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera

Kronospan doceniony za działania na rzecz walki z COVID-19

Ambasador Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Takim wyróżnieniem doceniła Rada Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli wsparcie, które Kronospan przekazał na walkę z epidemią. Nagrody przyznano w tym roku pierwszy raz.

Schilsner - Dostawca kwalifikowany obrzeży meblowych

Jesteśmy polskim producentem obrzeży meblowych w technologii ABS i PP. Co wyróżnia nasz produkt spośród innych dostępnych na rynku? Każdy model obrzeża produkujemy pod konkretny model płyty meblowej, bez żadnych wyjątków. Daje to pewność, że meble, które wspólnie tworzymy z naszymi klientami będę wyglądały perfekcyjnie pod kątem dopasowania płyty meblowej z obrzeżem.