Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

LCM - Środki Czyszczące
LCM - Środki Czyszczące
LCM - Środki Czyszczące
Kilińskiego 7
97-425 Zelów
tel.: 607 605 100
Godziny otwarcia:
Pn:
08:00 - 17:00
Wt:
08:00 - 17:00
Śr:
08:00 - 17:00
Cz:
08:00 - 17:00
Pt:
08:00 - 17:00

LcM GmbH zajmuje się opracowywaniem, testowaniem i ogólnoświatową dystrybucją środków chemicznych i rozwiązań systemowych do obróbki powierzchni i krawędzi. Osiągane wyniki reprezentują najwyższą jakość, zostały przetestowane w naszym firmowym laboratorium i wyznaczają nową drogę wydajnego przetwarzania drewna.
LcM GmbH jest innowacyjnym przedsiębiorstwem, które wychodząc od praktyki urosło do rangi stałego partnera branży przetwórstwa drewna na całym świecie. W swoich firmowych laboratoriach opracowujemy i testujemy środki chemiczne do obróbki powierzchni i krawędzi. Osobistą ambicją LcM jest osiąganie wyników na najwyższym poziomie i niezmienne przekazywanie pracownikom aktualnego stanu wiedzy.
LcM postrzega siebie jako usługodawcę zaopatrującego przemysł w produkty chemiczne wysokiej jakości. Wszystkie produkty i rozwiązania systemowe mają pomóc im w uzyskiwaniu perfekcyjnego rezultatu i w jednoczesnej optymalizacji kosztów po stronie klientów.
Obróbka krawędzi - to właśnie krawędzie decydują o jakości wyprodukowanego mebla. Tym ważniejsze jest nie tylko staranne wykonanie pracy pod względem samego rzemiosła, lecz także użycie właściwych komponentów. Mamy dla Państwa w zanadrzu nie tylko znakomite środki czyszczące, antyadhezyjne i ochronne, lecz służymy także naszą olbrzymią wiedzą praktyczną, dzięki której obróbka krawędzi kończy się pełnym sukcesem!