Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

ITA TOOLS - Narzędzia stolarskie
ITA TOOLS - Narzędzia stolarskie
ITA TOOLS - Narzędzia stolarskie
Wodna 9
30-556 Kraków (Kraków-Podgórze)
tel.: +48 12 306 79 00
tel.: +48 12 306 79 02
Godziny otwarcia:
Pn:
8:00 - 17:30
Wt:
8:00 - 17:30
Śr:
8:00 - 17:30
Cz:
8:00 - 17:30
Pt:
8:00 - 17:00

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od blisko 15 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Na rynku dystrybucyjnym działając pod brandem PremiumTools wybieramy dostawców, którzy specjalizują się w produkcji wysokiej jakości narzędzi dla profesjonalistów. Są to między innymi znane i rozpoznawalne marki:

CMT Orange Tools- włoski producent z główną siedzibą w Pesaro. Ponad 50 lat doświadczenia, oraz 25 lat na rynku w Polsce. Międzynarodowy lider w branży stolarskiej w zakresie obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. W ofercie firmy znajdują się frezy trzpieniowe, piły tarczowe, głowice i noże, wiertła, frezy CNC i uchwyty, brzeszczoty, otwornice, płytki wymienne, elektronarzędzia i akcesoria.

Virutex hiszpański lider w produkcji elektronarzędzi oraz akcesoriów do obróbki drewna. Dzięki mocnym, bezpiecznym, niezawodnym i precyzyjnym urządzeniom spełnia oczekiwania profesjonalistów z branży drzewnej na całym świecie. Stale rozwijająca się firma, posiada
W swojej ofercie: m.in. frezarki, lamelownice, zagłębiarki, strugi, szlifierki itp.

Staco to największy duński producent narzędzi ręcznych dla profesjonalistów i majsterkowiczów. Posiada szeroki wachlarz produktów w różnych grupach asortymentowych takich jak: bity, poziomice, miary, suwmiarki, noże, skrzynki narzędziowe czy wkrętaki,

Fisch-Tools to austriacki lider w dziedzinie obróbki drewna, a jego sztandarowe produkty jak wiertła Forstnera Wave Cutter, świdry do drewna ELITE z powodzeniem zdobywają uznanie profesjonalistów na całym świecie. W ofercie FISCH-TOOLS znajdują się rozwiązania do pracy ręcznej, elektronarzędziach, jak i maszynach CNC.


Jednocześnie dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych oferujemy najwyższej jakości narzędzia własnej produkcji oraz zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających.

W ofercie narzędzi ITA Tools znajdziemy frezy diamentowe, głowice diamentowe do okleiniarek, frezy spiralne pełnowęglikowe oraz szeroka gama frezów do obróbki materiałów kompozytowych i tworzyw sztucznych.

Nasza siedziba i salon wystawienniczy mieszczą się w Krakowie, centrum logistyczne jest zlokalizowane w Wieliczce a produkcja i ostrzarnia w Mielcu.

Nasze usługi
  • Dystrybucja