Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

hacker_2.jpg

Uwaga – przestrzegamy przed oszustami

Otrzymaliśmy zgłoszenia o próbach zainfekowania Państwa komputerów przez oszustów podszywających się pod pracowników spółek Kronospan. Oszuści przesyłają wiadomości na Państwa adresy e-mail, które graficznie zostały upodobnione do szaty graficznej oryginalnej wiadomości. Wiadomość zawiera zainfekowany plik, którego otworzenie może grozić kradzieżą danych, uszkodzeniem danych lub uszkodzeniem komputera.

Ponadto informujemy, że nie jesteśmy nadawcą  wiadomości wysyłanych drogą mailową o następującej treści: 

„Dobry dzień,

Proszę znaleźć załączoną kopię naszej żądanej listy produktów w celach informacyjnych i umówić się na ekspresową dostawę.
Prosimy o przesłanie nam potwierdzenia zamówienia i warunków płatności.

Z poważaniem / Kind regards”

Jeśli otrzymają Państwo taką wiadomość, to prosimy o nieotwieranie załączników lub przesłanych linków. Istnieje możliwość zablokowania adresu e-mail z którego wiadomość została nadesłana oraz zgłoszenia takiej wiadomości jako spamu lub wiadomości potencjalnie niebezpiecznej do administratora Państwa serwera pocztowego.

Jednocześnie informujemy, że oszuści nie pozyskali Państwa adresów e-mail z naszych systemów informatycznych. Nasze systemy informatyczne są odpowiednio zabezpieczone i spełniają szereg wymogów bezpieczeństwa.


Najnowsze aktualności

Kronospan doceniony za działania na rzecz walki z COVID-19

Ambasador Meblarstwa w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Takim wyróżnieniem doceniła Rada Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli wsparcie, które Kronospan przekazał na walkę z epidemią. Nagrody przyznano w tym roku pierwszy raz.

Schilsner - Dostawca kwalifikowany obrzeży meblowych

Jesteśmy polskim producentem obrzeży meblowych w technologii ABS i PP. Co wyróżnia nasz produkt spośród innych dostępnych na rynku? Każdy model obrzeża produkujemy pod konkretny model płyty meblowej, bez żadnych wyjątków. Daje to pewność, że meble, które wspólnie tworzymy z naszymi klientami będę wyglądały perfekcyjnie pod kątem dopasowania płyty meblowej z obrzeżem.

Nowy Dostawca Kwalifikowany - LCM GmBH

LcM GmbH zajmuje się opracowywaniem, testowaniem i ogólnoświatową dystrybucją środków chemicznych i rozwiązań systemowych do obróbki powierzchni i krawędzi.