Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Klej do płyt Rocko Tiles

Wodoszczelny klej do montażu płyt ściennych Rocko Tiles. Jest to klej na bazie m-polimerów, jednoskładnikowy, bezrozpuszczalnikowy. Klej jest odporny na warunki atmosferyczne tj. na zmiany temperatury i promieniowanie UV oraz na powstawanie grzybów i pleśni.

Znaleziono: 2 produkty
Sortuj:

Klej wodoszczelny a montaż płyt ściennych

Klej do płyt Rocko Tiles oferuje szereg zalet, które czynią go idealnym wyborem do montażu płyt ściennych. Zastanawiając się, czym charakteryzuje się dobry klej do płyt ściennych, weź pod uwagę jego właściwości klejące w warunkach wysokiej wilgoci. Wodoszczelny klej do płyt ściennych Rocko Tiles dzięki swoim właściwościom sprawdza się nawet w warunkach wysokiej wilgoci, co sprawia, że zda egzamin również w kuchni czy łazience, czyli miejscach, narażonych na wpływ wody. Jego uniwersalny charakter sprawia, że z powodzeniem można wykorzystać go także jako klej do klejenia listew przypodłogowych SPC, klej do wodoodpornych paneli winylowych Rocko czy też klej do listew przypodłogowych MDF.

Jako sklep z klejem do płyt ściennych i innymi akcesoriami ułatwiającymi wykończenie wnętrz, polecamy produkty z naszego asortymentu.

Dekoracja ścian – niezbędne akcesoria

By uzyskać nie tylko trwałe, ale także estetyczne wykończenie ścian, niezbędne okażą się akcesoria wykończeniowe, które ułatwią prace montażowe. W przypadku ściennych dekoracji warto wziąć pod uwagę, że dobry klej do montażu występuję też w formie tzw. pistoletu, który ułatwia aplikację produktu. Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie kupić klej do płyt ściennych koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.