Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Płyty klejone z drewna litego

Płyty klejone z drewna litego

Płyty klejone z drewna litego są jednowarstwowymi płytami wykonanymi z naturalnego drewna bukowego i dębowego. Lamele wykonane z tych gatunków drzew liściastych są sklejane na całej ich długości co powoduje, że są mocne i dobrze utrzymują swój kształt. Czyni je to idealnym i bardziej wytrzymałym niż drewno lite materiałem do produkcji wysokiej jakości mebli, frontów meblowych, blatów roboczych i schodów.

W odcieniu tego samego dekoru mogą występować niewielkie różnice kolorystyczne wynikające z różnych partii produkcyjnych, co nie stanowi wady produktu.

Znaleziono: 3 produkty
Sortuj:

Blat drewniany klejony – zalety

Blat kuchenny drewniany może być wyjątkową i praktycznie wykorzystywaną ozdobą kuchni, jeśli charakteryzuje się wykonaniem z trwałych i wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Płyty klejone z drewna litego Buk Fine dostępne w naszej ofercie sprawdzą się w każdej funkcjonalnej i nowoczesnej kuchni. Są doskonałym wyborem dla poszukujących materiału wykończeniowego. Blat bukowy cechuje się ponadczasowym urokiem i trwałością, co wpływa na popularność zastosowania jako powierzchnie robocze, blaty stołów a nawet biurek czy półek. Ich naturalny wygląd doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi aranżacjami wnętrz, wprowadzając do pomieszczenia ciepło i harmonię.

Blat dębowy to inwestycja w trwałość i wygodę codziennego użytkowania. Blat drewniany dąb wprowadza również do kuchni niewymuszoną elegancję, stanowiąc jednocześnie harmonijny, a przy tym trwały i estetyczny element wyposażenia, niezależnie od wybranego stylu wnętrzarskiego.