Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Silikon do montażu płyt ściennych

Silikon w pięciu odcieniach do montażu wodoodpornych płyt ściennych Rocko Tiles lub Rock the Wall to prawdziwy niezbędnik remontowy, który gwarantuje trwałe i estetyczne uszczelnienie pomiędzy płytami.

Silikony matowe – zalety

Silikon do montażu płyt ściennych to uszczelniająca masa, charakteryzująca się trwałością i elastycznością w mechanizmie utwardzania. Podstawowym zadaniem silikonu jest uszczelnienie i wypełnienie szczelin, silikon z naszej oferty służy także do spoinowania w pomieszczeniach narażonych na działanie wody. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić silikon, który sprawdzi się podczas domowego remontu, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. Jako sklep z silikonem i innymi akcesoriami pomocnymi w przypadku rekonstrukcji wnętrza, oferujemy produkty wysokiej jakości, wyróżniające się wyjątkową trwałością.

Silikon do montażu a uszczelnienie

Silikon montażowy do płyt ściennych jest łatwy w obróbce. Uniwersalne kolory silikonu jak biały, czarny, szary czekoladowy i jasny beż, które są dostępne w naszym sklepie będą doskonałym rozwiązaniem do uszczelnienia płyt ściennych Rocko, będących obecnie hitem wśród trendów dekoracyjnych.

Znaleziono: 4 produkty
Sortuj: