Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Home Collection

Wodoszczelny panel podłogowy crossblade R140

Blaty kuchenne Home Collection to kolekcja dostępna wyłącznie na polskim rynku. Kolekcja Home to doskonały wybór dla tych, którzy szukają wysokiej jakości materiałów do stworzenia wyjątkowego i przytulnego wnętrza. Kronosfera Home Collection to dekory imitujące dęby w różnych odcieniach i o różnym usłojeniu, dzięki którym również nasi najbardziej wymagający klienci znajdą idealne rozwiązania, tworząc przestrzenie zarówno piękne, jak też funkcjonalne. Wybierając czarne blaty kuchenne z kolekcji Home skomponujesz stylową przestrzeń pełną głębi i charakteru.

Znaleziono: 7 produktów
Sortuj:

Ciemne blaty w kuchni

Czarne blaty w kuchni to element, który wnosi do wnętrza elegancję, głębię i wyrafinowany charakter. Czarne blaty są zarówno stylowym, jak i praktycznym rozwiązaniem, które będzie wyrazistym akcentem w kuchni, zwłaszcza w zestawieniu biała kuchnia ciemne blaty. Wśród zalet połączenia biała kuchnia czarne blaty króluje elegancki i nowoczesny wygląd. Kuchnia czarne blaty pozwala na stworzenie interesujących kombinacji kolorystycznych, które sprawdzą się w przypadku każdego stylu wnętrzarskiego. Blaty czarne nie tylko dobrze komponują się z różnymi aranżacjami, ale także są mniej podatne na widoczność różnego rodzaju zabrudzeń wynikających z codziennego użytkowania kuchni.

Blaty dębowe w kuchni

Blaty imitujące dąb to popularny wybór wśród ceniących naturalny wygląd drewna oraz jego ciepło, przy jednoczesnym użyciu praktyczniejszych i odporniejszych na uszkodzenia materiałów. Dzięki nowoczesnym technikom produkcji, idealnie naśladują wyglądem blaty dębowe, są jednak zdecydowanie tańsze i mniej wymagające jeśli chodzi o pielęgnację.

Kolekcja Home Collection to doskonały wybór dla tych, którzy szukają wysokiej jakości materiałów do stworzenia wyjątkowego i przytulnego wnętrza..
Sprawdź jak blaty powinny być prawidłowo użytkowane i pielęgnowane, aby jak najdłużej cieszyły pięknym wyglądem - Użytkowanie blatów