Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

ABS Square Edge

piękne wnętrze

Nowoczesna wersja blatu kuchennego, charakteryzująca się prostą krawędzią wykończoną 1,5 mm obrzeżem ABS. Dzięki prostej, czystej linii ta forma blatów jest doskonała do nowoczesnych lub minimalistycznych projektów kuchni. Blaty ABS Square Edge doskonale sprawdzą się jako blaty do nowoczesnej kuchni.

Znaleziono: 26 produktów
Sortuj:

Prostota formy i kwadratowy profil krawędzi, które są wykończone obrzeżem ABS sprawiają, że będą to również idealne blaty do minimalistycznej kuchni. W odcieniu tego samego dekoru mogą występować niewielkie różnice kolorystyczne wynikające z różnych partii produkcyjnych, co nie stanowi wady produktu.

Czym charakteryzuje się nowoczesny blat kuchenny?

Nowoczesne blaty kuchenne to prostota formy i klasyka gatunku. Ich nieskomplikowany, lecz solidny kształt doskonale sprawdzi się w minimalistycznej, czyli przemyślanej i pozbawionej zbędnych akcesoriów przestrzeni. Tego typu eleganckie blaty będą nie tylko ponadczasowym, ale także designerskim i wyjątkowo praktycznym dodatkiem do kuchni zwłaszcza dla osób, które cenią sobie ład i porządek. Biorąc pod uwagę, że blat jest elementem wybieranym na lata, postaw na kolor, który pomoże uzyskać preferowaną stylistykę wnętrza, np. zbliżony odcieniem do mebli stworzy efekt monochromatycznej, harmonijnej tafli.

Jak wybrać blat idealny?

Przy wyborze blatu należy zwrócić także uwagę na cechy użytkowe: łatwość w czyszczeniu, a co za tym idzie – możliwość utrzymania higieny bez większego wysiłku, odporność na zabrudzenia czy temperaturę - Sprawdź jak prawidłowo użytkować blaty, aby zachowały nienaganny wygląd przez lata.

Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie kupić blat kuchenny, który dzięki połączeniu klasycznej formy i trwałej konstrukcji sprawdzi się w Twojej kuchni, koniecznie sprawdź propozycje z naszej oferty.