Ulubione

Koszyk

Menu główne

Wyszukiwarka

Menu dodatkowe (wyrównanie do prawej krawędzi)

Menu dodatkowe SP (mobilne)

Produkty dodane do porównywarki

Do porównania: {{ products.length }} {{ (products.length == 1) ? __('produkt') : __('produkty') }} Porównaj
Mozesz porównać 3 produkty

Filtry

Płyty Splashbacks

Stwórz harmonijną przestrzeń z panelem podłogowym Dąb Bedrock 5541 - unikalny design i solidność, które sprawią, że Twój dom będzie emanować nowoczesnym wdziękiem

Płyty Splashback zapewniają idealne wykończenie powierzchni roboczej w kuchni, biurze oraz innych przestrzeniach roboczych. To przede wszystkim innowacyjne rozwiązanie do zabezpieczania ścian w kuchni pomiędzy dolnymi i górnymi szafkami. Jeśli planujesz remont w kuchni, biurze czy lokalu gastronomicznym, będą niekwestionowanym, a także funkcjonalnym hitem w kompozycji wnętrza.

Znaleziono: 62 produktów
Sortuj:

Co to jest płyta Splashback?

Płyty Splashback wykonane są z dekoracyjnego laminatu HPL oraz płyty MDF. Cechuje je funkcjonalność i łatwość czyszczenia. Dlatego szukając pomysłu czym zastąpić płytki ceramiczne w kuchni postaw na płyty splashback, które świetnie nadają się do kuchni. Płyty Splashback do kuchni to doskonały element wystroju wnętrz, który jednocześnie zabezpieczy ścianę przy łączeniu blatu z górną szafką.

Płyty Splashback są dopasowane w identycznych dekorach do kolekcji blatów kuchennych Post-formed i ABS Square Edge. Dzięki temu można stworzyć jednolite przejście pomiędzy powierzchnią blatu a ścianą. Płyty są zadrukowane dwustronnie, co oznacza, iż po obu stronach płyty są dwa różne dekory

W odcieniu tego samego dekoru mogą występować niewielkie różnice kolorystyczne wynikające z różnych partii produkcyjnych, co nie stanowi wady produktu.